On-site

On-site

Regular employment

0 - 2 years of experience

Full Time

Bucharest, Romania

Responsibilities

Responsabilități:

  • Oferirea de servicii excelente clienților, întâmpinându-i cu amabilitate și profesionalism.
  • Preluarea comenzilor și procesarea plăților într-un mod rapid și eficient.
  • Pregătirea comenzilor de tip take-away conform standardelor companiei.
  • Menținerea curățeniei și igienei în zona de servire.
  • Reaprovizionarea zonelor de servire cu produse și materiale necesare.
  • Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.
  • Gestionarea stocurilor și semnalarea necesarului de produse.
  • Oferirea de informații despre produse și sugestii clienților, dacă este necesar.
  • Colaborarea eficientă cu colegii pentru a asigura o bună funcționare a magazinului.
  • Participarea la inventare periodice, doar daca este necesar si cerut de catre managerul de magazin.
  • Respectarea programului de lucru asa cum este stabilit in contractul de munca si/sau impreuna cu managerul de magazin.

Cerințe:

  • Educație secundară, cursuri de calificare și certificare în sectorul alimentar;
  • Experiență anterioară într-un rol similar sau în domeniul vânzărilor/serviciilor (constituie un avantaj, dar nu este obligatorie).
  • Experiența în utilizarea caselor de marcat este considerată un avantaj.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Atitudine pozitivă, proactivă și orientată către soluții.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta rapid la un mediu dinamic.
  • Disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în weekend-uri și sărbători.
  • Respectarea regulilor de igienă și curățenie în spațiile de lucru.
  • Limbi străine: cunoașterea limbii engleze la un nivel conversațional reprezintă un avantaj;

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic.
  • Training pentru dezvoltarea abilităților necesare în domeniul vânzărilor și alimentației publice.
  • Mediu de lucru prietenos și echipă prietenoasă.

Required skills

Client Focus
Romanian

Benefits

Food vouchers
Additional medical insurance
Job posted 12 days ago

or

to apply.