On-site

On-site

Program de lucru normal

3 - 8 ani de experiență

Full Time

Iasi, Romania

Responsabilități

Lear Corporation Iasi recruteaza Sef Depozit. Daca esti pregatit pentru o noua provocare si indeplinesti criteriile de mai jos, nu ezita sa aplici!

Calificari:

• Studii superioare tehnice sau economice
• Cunostinte de limba engleza nivel avansat
• Cunostinte bune de utilizare PC (Microsoft Office, aplicatii informatice specifice desfaturarii activitatii);
• Competente LEAN MANUFACTURING

Competente:

• Abilitati de comunicare si de ascultare activa
• Spirit de observatie si atentie la detalii
• Lucrul in echipa
• Adaptabilitate
• Capacitate de analiza, sinteza si initiativa
• Competente Lean manufacturing
• Leadership
• Bune strategii de organizare

Provocarile tale:

• Asigura in timp real a componentele necesare procesului de productie
• Coordonează fluxurile de materiale (RM, FG, ambalaje) intre fabrica si operatorul logistic
• Urmarire transport intern
• Organizeaza si coordoneaza activitatea manipulantilor de marfuri
• Raspunde de pregatirea si coordonarea inventarelor
• Raspunde de verificarea concordantei intre situatia stocurilor fizice si cele existente in sistem pentru materie prima si produse finite

Aptitudini necesare

Lean Manufacturing
Microsoft Excel
People Management
english
VMS
English
Romanian

Beneficii

Additional medical insurance
Christmas and Easter bonuses
Compensation for overtime
Company training
Performance-based bonuses
Referral bonuses
Service parking (parking space)
Job postat 223 zile în urmă