Продавач консултант

1500 - 2000 BGN

(net)

Logo-ul CASAVINO

CASAVINO

On-site

On-site

Program de lucru normal

0 - 1 ani de experiență

Full Time / Part Time

Sofia, Bulgaria

Responsabilități

Продавач - Консултант в магазини CASAVINO - вино и високоалкохолни напитки

В началото на лятото на 2024 в CASAVINO търсим нови колеги зa 2 магазина в София

Да обичат виното, да са усмихнати и с желание да работят с клиенти.

Да слушат и разбират какво харесват клиентите, да им разказват за нашите вина и напитки, за промоциите и клиентските отстъпки.

РАБОТА В МАГАЗИНА:
   - консултиране и обслужване на клиенти;
   - регистриране на продажбите, подреждане на търговската зала
   - дейности, свързани с функционирането на магазина

ПРЕДЛАГАМЕ:
   - възнаграждение, обвързано с резултатите на магазина;
   - постоянно обучение, участие в професионални дегустации и обучения за вино и други напитки;
   - посещения на винарски изби, изложения и събития

Ако виждаш себе си като част от нашия екип, пиши ни със CV и кратък текст - може би това е твоето място!

Aptitudini necesare

Communication Skills
Sales
Eager to learn
eager to work
Bulgarian

Beneficii

Company training
Food vouchers
Office drinks
Performance-based bonuses
Relocation options
Sports card
Team buildings
Work clothes
Job postat 33 zile în urmă

sau

pentru a aplica.