Оператор външна търговия с Немски език

1600 - 2000 BGN

(net)

Logo-ul HRS Bulgaria EOOD

HRS Bulgaria EOOD

Program de lucru normal

0 - 15 ani de experiență

Full Time

Sofia, Bulgaria

Responsabilități

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на търговията с утвърдено име на пазара. Поради разширяване на техния екип, компанията е в търсене на свежи попълнения на позицията:

Оператор външна търговия с Немски

Основни отговорности:

  • Изграждане на професионални взаимоотношения с доставчици;
  • Анализ на бизнес нуждите на клиентите на компанията и предложение на оптимални решения;
  • Поддържане на търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
  • Отлично познаване на продуктовото портфолио на компанията;
  • Фактуриране, изготвяне на договори, плащания и логистика.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение и възможност за допълнително възнаграждение на база личното представяне;
  • Стандартно работно време;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Специално въвеждащо обучение;
  • Международна среда за комуникация;
  • Отлична локация;
  • Динамична работа в приятна среда в международна компания регионален лидер в сферата;
  • Непрекъсната възможност за обучение и придобиване на нови знания и умения.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Отличен ниво на Немски
  • Добро ниво на Английски (ниво B1);
  • Предишен опит в подобна роля е предимство;
  • Умения за комуникация и желание за развитие;
  • Адаптивен и целенасочен човек.

Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

Aptitudini necesare

Consulting Skills
International Trade
Customer requirements understanding
Understanding Customer Needs
German
English

Beneficii

Annual bonuses
Additional medical insurance
Office drinks
Sports card
Food vouchers
Job postat dayAgo

sau

pentru a aplica.