Администратор на щети с Немски език

2500 - 2800 BGN

(net)

Logo-ul HRS Bulgaria EOOD

HRS Bulgaria EOOD

Program de lucru normal

0 - 15 ani de experiență

Full Time

Sofia, Bulgaria

Responsabilități

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа

Започнахме като start-up и сега сме една от най-големите компании за набиране на персонал в България, поддържайки нашата гъвкава и ориентирана към екипа култура.

Нашият клиент е водеща чуждестранна компания в търговията и транспорта. В момента имат нужда от човек за позиция:

Вашите основните задачи ще бъдат:

· Анализиране и разрешаване на различни застрахователни случаи, в съответствие с вътрешните политики на компанията;

· Вземане на решение дали щетата подлежи на обезщетение, съобразно условията по полицата;

· Работа със специфичен софтуер за обработка и съхранение на данни;

· Поддържане на професионална култура, стимулираща екипната работа с цел навременно и обслужване на клиентите.

Какво ще получите:

· Професионална сертификация

· Кариерно консултиране

· Допълнителен платен годишен отпуск

· 50% работа от вкъщи на месец

· Опции за закупуване на акции на компанията

· Луксозна здравна и стоматологична застраховка

· Ваучери за храна

· Мултиспорт карта

· Програма за подпомагане на служителите

· Бонуси за специални поводи

Ако Вие:

· Владеете немски език на отлично ниво.

· Притежавате компютърна грамотност и опит с MS Office

· Обичате да работите в динамична среда;

· Притежавате отлични комуникационни умения;

И предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

Aptitudini necesare

Administrative
Insurance
Office Administration
german
Administrative Assistance
Administration
system administration
German

Beneficii

Additional dental care
Company training
Office drinks
Sports card
Team buildings
Taxi vouchers
Job postat dayAgo

sau

pentru a aplica.