Финансови иноватори: Стажантски проект на Postbank и Junior Achievement

Logo-ul Postbank

Postbank

On-site

On-site

Internship

0 - 1 ani de experiență

Full Time / Part Time

Sofia, Bulgaria

Responsabilități

Стажантската програма на Postbank предоставя уникална възможност на ученици и студенти да участват в обновяването на учебното съдържание на програмите по финансова грамотност на с помощта на експерти от Postbank.

Какво предлагаме:

  • Стажът е платен
  • Възможност за гъвкаво работно време от 4, 6 и 8 часа, адаптирано спрямо графика на стажанта
  • Продължителност от 2 до 6 месеца
  • Менторство и достъп до обучителни ресурси за професионално развитие

Какво ще правиш:

  • Ще провеждаш интервюта с експерти от Postbank, за да придобиеш задълбочени познания за финансовия сектор
  • Ще разработваш бизнес казуси, които ще бъдат интегрирани в образователните програми на Junior Achievement
  • Ще си в тясно сътрудничество с екипа на Junior Achievement, за да гарантираш, че бизнес казусите са в синхрон с учебните цели
  • Ще участваш в преразглеждането и актуализирането на съществуващите материали за финансова грамотност
  • Ще вземаш участие в тестването и внедряването на обновените образователни програми

Какво търсим:

  • Ученици над 18 години или студенти в областта на финансите, икономиката, образованието или подобни направления
  • Аналитично мислене и способност да обобщавате сложна информация
  • Отлични комуникативни умения
  • Интерес към финансовата грамотност, образованието или финансовия сектор
  • Отлично владеене на български и английски език

Как да кандидатстваш:

Ако сме те заинтригували, можеш да кандидатстваш по един от следните начини:

  • без CV с видео визитка или с профил с твоите умения и силни страни с помощта на нашия AI Story Builder.
  • с актуална автобиография на български или английски език, която можеш да направиш още по-добра с нашия AI CV Assistant
  • С Instagram CV в PostbankSuperstarter бързо и лесно, като ни пратиш 3 снимки на лично съобщение или споделиш стори в профила си, в което да отбележиш PostbankSuperstarter.

Срокът за кандидатстване е до 19.06.2024 г.

Aptitudini necesare

Analytical Skills
Communication Skills
Project Coordination
Project Management
Self-motivation
Internship Programmes
Bulgarian

Beneficii

Company training
Sports card
Job postat dayAgo

sau

pentru a aplica.