Монтажник - Професионална Аудио Техника

Logo of Antelope Audio

Antelope Audio

Responsibilities

                                                                                                    РАБОТА НА СМЕНИ

Предметът на нашата дейност е проектиране, производство и продажба на висок клас аудио оборудване за музикалната и филмова индустрия с търговската марка Antelope.
Фирмата е сред водещите световни производители на професионална аудиотехника, позната с непрестанните си иновации, безупречно качество и дизайн.

Antelope постига впечатляващ годишен ръст с екип от над 120 души. Компанията е носител на наградата „Иновативно предприятие на годината 2020“. Как го постигнахме? Просто е – ценим хората си.

Сега търсим опитни монтажници за отдел Производство.

Предлагаме:

• Въвеждащо практическо обучение и възможност за развитие
• Висок стандарт и отлични условия на работа
• Изрядно заплащане и коректни трудово-правни взаимоотношения
• Пет дневна работна седмица - понеделник - петък
• Висок клас Здравна застраховка с включен дентален пакет
• Социални предобивки: карта за фитнес; карта за градски транспорт или гориво; ваучери за храна
• Безплатно кафе, чай и плодове
• Перспективна, сигурна и дългосрочна работа в иновативна компания
• Централна локация близо до метростанции и спирки на градски транспорт

Вашите отговорности:

• Изпълнение на механична и електрическа сглобка
• Работа с техническа документация - схеми, чертежи и работни инструкции
• Измерване и тестване с цел посрещането на стандарти и спецификации
• Стриктно спазване на правилата за безопасна работа
• Дефиниране и отстраняване на производствени проблеми
• Участие в екипи за непрекъсното подобрение на производствения процес

Нашите изисквания:

• Опит в асемблирането на електронни продукти
• Образование в областта на електрониката, средно образование
• Опит в запояването на платки и работата с измервателна апаратура
• Компютърна грамотност
• Възможност за работа на смени

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания, ще се радваме да се свържете с нас като ни изпратите автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Required skills

Bulgarian
Job posted 45 days ago