UI/UX Designer

Logo of HRS Bulgaria EOOD

HRS Bulgaria EOOD

Responsibilities

В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент от gambling индустрията, динамична и бързоразвиваща се продуктова компания, търсим да назначим мотивирани специалисти на позицията UI/UX Designer.

Задължения на позицията включват:

  • Разработване на UI/UX  дизайни по платформите на компанията
  • Възможност за работа по уеб маркетинга на компанията
  • Изработване на ясни прототипи, screen mockups и UI дизайн спецификации
  • Дефиниране на визуални елементи
  • Имплементиране на добри практики в UX дизайна, с цел осигуряване на удовлетвореност и достъпност от страна на потребителя
  • Участие в графичния дизайн- изработване на брандинг, корпоративна идентичност и илюстрации, съпътстващи уеб маркетинга на компанията.

Придобивки:

  • Гъвкаво работно време
  • Хоум офис
  • 25 дни платен годишен отпуск
  • 13та заплата
  • 2 пъти годишно преразглеждане на възнаграждението
  • Допълнителен здравен пакет + дентален пакет
  • Мултиспорт
  • Карта за градски транспорт
  • Oрганизиране на тематични вечери
  • Собствен футболен отбор.

Изисквания:

  • 2+ години опит като UI/UX дизайнер
  • Опит като графичен дизайнер
  • Опит в работата с Adobe XD, Adobe Illustrator и други инструменти
  • Креативност и умения за осигуряване на иновативни дизайни
  • Опитът с HTML, CSS e голям плюс
  • Плюс е личният интереси към спортни игри и събития.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Services Bulgaria has License № 2280/22.05.2017 for providing human resources services.

Required skills

Adobe Illustrator
Cascading Style Sheets (CSS)
Creativity
HTML
UI/UX Design
Web Design
Adobe XD
English

Benefits

Additional dental care
Additional medical insurance
Company training
Fruit and snacks in the office
Home office
Office drinks
Performance-based bonuses
Service parking (parking space)
Sports card
Transport expenses covered
Job posted 52 days ago