Специалист продажби и касово обслужване за гр. Каварна

Logo of Postbank

Postbank

On-site

On-site

Regular employment

0 - 1 years of experience

Full Time

Kavarna, Bulgaria

Responsibilities

Предлагаме ти:

• Конкурентно за сферата възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;

• Ясно дефинирани кариерни пътеки;

• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;

• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;

• Застраховка "Живот";

• Осребряване на разходи за лекарствени средства (с годишен лимит);

• 26 дни платен годишен отпуск

• Работа в приятелскa и динамична среда;

• Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;

• Карта Multisport на преференциална цена;

• Преференции при ползване на банковите ни продукти;

• и други.

Задължения, свързани с позицията са:

• Извършвате касови операции в лева и валута;

• Предлагате и представяте банковите продукти и услуги, консултирате клиенти, осъществявате кръстосани продажби на кредитни и депозитни продукти;

• Обслужвате текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица.

• Обработвате внасянето, тегленето и изплащането на парични средства (в лева и във валута), съгласно нарежданията на клиенти и в съответствие с вътрешните правила и приложимите процедури и инструкции;

• Поддържа счетоводните и юридически досиета на клиентите.

Required skills

Communication Skills
Consulting Skills
Direct Sales
Finance
Bulgarian

Benefits

Additional medical insurance
Referral bonuses
Additional pension insurance
Sports card
Team buildings
Job posted today

or

to apply.