Търговски представител

Logo of HRS Bulgaria EOOD

HRS Bulgaria EOOD

Responsibilities

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е установена компания, предлагаща разнообразни стоки на добре познати брандове. Компанията си развива изключително добре на българския и чуждите пазари. Именно затова в момента те разширяват търговския си екип и търсят кандидат с опит за позицията Търговски представител за по-добро управление на ключовите клиенти в регион София.

Основни задължения:

* Постигане на личните търговски цели и тези на компанията;
* Повишаване на броя активни клиенти в региона;
* Успешно лансиране, количествено и качествено на нови продукти и гами от продукти;
* Създаване на дългосрочни партньорски отношения с ключовите клиенти на компанията в съответния регион;
• Договаряне и мониторинг на промоции, брошури и пазарното позициониране;
• Следи и прилага правилните стандарти за мърчандайзинг на компанията в поверените обекти;
* Активно следене на резултатите на своите обекти с цел разширяване на тяхното потребление/поръчки.

Компанията предлага:

* Трудов безсрочен договор;
* Атрактивни условия (твърда заплата + стимулиращи бонуси);
* Служебен автомобил, таблет и телефон;
* Допълнително здравно осигуряване;
* Работа в динамична и интересна среда с възможност за развитие;
* Административна и социална подкрепа на високо равнище.

Основни изисквания:

* Завършено висше образование;
* Предходен релевантен опит в В2В търговията минимум 3 години;
* Отлични комуникативни умения и търговски усет при работата с клиенти;
* Английски език на добро работно ниво - B1/В2;
* Много добри организационни умения, самодисциплина и отговорност;
* Лична мотивация за постигане на високи резултати;
* Отговорност при управление на предоставени ресурси;
* Компютърна грамотност (MS Office) и активна шофьорска книжка.

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Required skills

Business-to-Business (B2B)
Communication Skills
Microsoft Office
Sales
Sales Management
Visual Merchandising
English

Benefits

Additional medical insurance
Company training
Food vouchers
Office drinks
Sports card
Team buildings
Job posted 25 days ago