Работници Производство

Logo of Antelope Audio

Antelope Audio

Responsibilities

РАБОТА НА СМЕНИ

Предметът на нашата дейност е проектиране, производство и продажба на висок клас аудио оборудване за музикалната и филмова индустрия с търговската марка Antelope

Ние непрекъсното развиваме своята дейност като разработваме и въвеждаме иновативни технологии, в областта на цифровата аудуо и видео техника. В тази връзка търсим опитни техници или инженери, които имат желание и готовност да работят по разнообразни и предизвикателни проекти.

Позицията е подходяща за хора, завършили професионални гимназии и студенти в начални курсове в технически специалности.

Какви ще са Вашите отговорности:

  • Подготовка на материали за производството
  • Визуален контрол
  • Довършителни работи по изделията
  • Почистване и опаковане на изделия
  • Транспорт на компоненти, възли и офис материали от доставчици (с фирмен транспорт)
  • Подпомагане на производствените процеси

Какви са нашите изисквания:

  • Прецизност, сръчност, усет към детайлите
  • Възможност за работа на смени
  • Средно образование- предимство са технически специалности
  • Трудов стаж в производство се счита за предимство

Какво предлагаме:

  • Ваучери за храна
  • Карта за транспорт
  • Здравна застраховка
  • MultiSport карта
  • Местоположение в центъра, близо до метростанция и спирки на градски транспорт
  • Трудов договор с пълни осигуровки върху реално трудово възнаграждение
  • Безплатно кафе, чай и закуски във фирмена кухня и джаги за любители
  • Да сте част от екип, който създава продукти за световната звукозаписна индустрия
  • Да развивате ежедневно професионални знания и умения

За да кандидатствате за позицията, моля изпратете ни Вашето CV.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Required skills

Bulgarian
Job posted 24 days ago