Координатор телекомуникации с Немски език

2300 - 2700 BGN

(net)

Logo of HRS Bulgaria EOOD

HRS Bulgaria EOOD

Regular employment

0 - 4 years of experience

Full Time / Part Time

Varna, Bulgaria

Responsibilities

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!  Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:

Координатор Телекомуникации с Немски език

Вашите основните задачи ще бъдат:

• Подпомагане на бизнес и крайни клиенти на различни услуги и консултирането им в избора на най-подходящите продукти за тях;

• Координационна роля между отделните звена и канали на обслужване на потребителите;

• Предлагане и промотиране на най-новите и иновативни решения предлагани от компанията.

Нашият клиент Ви предлага:

• Конкурента заплата;

• Неограничени месечни бонуси на базата на резултати;

• Богат социален пакет (ваучери за храна, транспортни разходи и др.);

• 21 дни платен годишен отпуск;

• Въвеждащо платено обучение;

• Работа в модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт и метро;

• Гъвкаво работно време;

• Възможност за професионално развитие.

Това, което очакваме от Вас, е:

• Да владеете на отлично ниво Немски език (B2/C1);

• Да притежавате отлични комуникационни умения;

• Добра компютърна грамотност;

• Да имате желание да научите нови умения;

• Предишен опит в аутсорсинг сферата ще се смята за предимство, но не е задължителен;

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!  Кандидатствайте сега!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Required skills

Client Focus
Customer Satisfaction
Customer Service
Customer Communication
Customer Support
Customer-oriented
Customer Experience
German

Benefits

Food vouchers
Performance-based bonuses
Sports card
Office drinks
Job posted 10 days ago

or

to apply.