Regular employment / Remote Work

0 - 15 years of experience

Full Time

Sofia, Bulgaria

Responsibilities

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.
С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:

Координатор Телекомуникации с Немски език

Вашите основните задачи ще бъдат:

• Подпомагане на бизнес и крайни клиенти на различни услуги и консултирането им в избора на най-подходящите продукти за тях;
• Координационна роля между отделните звена и канали на обслужване на потребителите;
• Предлагане и промотиране на най-новите и иновативни решения предлагани от компанията.

Нашият клиент Ви предлага:

• Конкурента заплата;
• Неограничени месечни бонуси на базата на резултати;
• Богат социален пакет (ваучери за храна, транспортни разходи и др.);
• 21 дни платен годишен отпуск;
• Въвеждащо платено обучение;
• Работа в модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт и метро;
• Гъвкаво работно време;
• Възможност за професионално развитие.

Това, което очакваме от Вас, е:

• Да владеете на отлично ниво Немски език (B2/C1);
• Да притежавате отлични комуникационни умения;
• Добра компютърна грамотност;
• Да имате желание да научите нови умения;
• Предишен опит в аутсорсинг сферата ще се смята за предимство, но не е задължителен;

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Кандидатствайте сега!

Required skills

Administrative
Consultative Sales
Consulting Skills
Customer Satisfaction
Customer Service
Microsoft
Microsoft Excel
Microsoft Office
Customer requirements understanding
Understanding Customer Needs
Caring about customers
Customer Communication
Customer Support
Customer-oriented
German

Benefits

Taxi vouchers
Sports card
Team buildings
Office drinks
Home office
Food vouchers
Company training