Консултант Клиентски Запитвания с Немски Език

Logo of HRS Bulgaria EOOD

HRS Bulgaria EOOD

Regular employment

0 - 15 years of experience

Full Time

Sofia, Bulgaria

Responsibilities

Описание и изисквания:

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:

Консултант клиентски запитвания с Немски език (Нов Проект)

Вашите основните задачи ще бъдат:

  • Подпомагане на клиенти от разстояние (по телефон и е-mail);
  • Запознаване с допълнителните продукти и услуги на компанията;
  • Разрешаване на различни казуси и следене за качеството на обслужване.

Нашият клиент Ви предлага:

  • Стандартно работно време или опция за гъвкаво работно време;
  • Позитивна и подкрепяща работна среда;
  • Възможности за професионално развитие;
  • Отлично възнаграждение и условия на работа;
  • Допълнителни социални придобивки.

Това, което очакваме от Вас, е:

  • Немски език на отлично ниво (B2/C1);
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Много добри комуникативни и организационни умения;
  • Умения за работа в екип.
  • Предишен опит в обслужване на клиенти ще се счита за предимство

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай сега!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Required skills

Adaptable
Customer Service
German
Job posted 7 days ago

or

to apply.