Администратор - медицински център

1300 - 1800 BGN (net)

Logo of Urban Care Medical Solutions

Urban Care Medical Solutions

Responsibilities

Медицински център Urban Care е първият от новоизграждаща се верига здравни заведения от ново поколение. Този център ще специализира в ендокринни и диабетни болести като ще разполага с 6 лекарски кабинета и лаборатория.
За тях в момента търсим служител с опит в болнично заведение на позицията Администратор - медицински център.

Основни отговорности:

  • Координира административното обезпечаване на работния процес;
  • Води активна входяща и изходяща комуникация с клиенти и партньри;
  • Координира посетителите на лечебното заведение с медицинския персонал;
  • Отговаря за организирането на графика за посещенията на пациентите спрямо този на различните специалисти;
  • Познава вида на диагностичните и лечебни услуги, цените и видовете разплащания.

Компанията предлага:

  • Конкурентно стартово възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Допълнителни дни платен годишен отпуск;
  • Стандартно работно време;
  • Работа в екип от професионалисти;
  • Професионална работна среда и топ локация;
  • Коректност и прозрачност в условията.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Предишен опит на административна позиция е задължителен;
  • С предимство са кандидати с опит в здравни заведения;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Английски език на работно ниво;
  • Висока степен на организация и внимание към детайлите.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Required skills

Administrative
Attention to Detail
Healthcare Management
Microsoft Office
Office Administration
Organizational
Positive Attitude
English

Benefits

Central location
Food vouchers
Sports card
Team buildings
Additional medical insurance
Additional days paid annual leave
Job posted 27 days ago