Административен асистент с B1 италиански език

Logo of HRS Bulgaria EOOD

HRS Bulgaria EOOD

Regular employment / Remote Work

0 - 15 years of experience

Full Time

Sofia, Bulgaria

Responsibilities

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.

С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа, компанията търси да назначи кандидати, които желаят да се развиват в отдел поръчки и плащания. Позицията, на която ще бъдете назначени е:

След успешно преминаване на тримесечно платено обучение, Вашите отговорности ще включват:

  • Комуникиране и подпомагане на бизнес клиентите на компанията относно техни запитвания;
  • Обработване на поръчки и плащания на бизнес партньорите на компанията;
  • Работа със специализиран софтуер.

Нашият клиент Ви предлага:

  • Тримесечно платено обучение, разделено на два модула: език и работни процеси;
  • Конкурента заплата с безсрочен трудов договор;
  • Богат социален пакет (ваучери за храна, транспортни разходи и др.);
  • Работа от вкъщи по време на пандемията;
  • Стандартно работно време;
  • План за тригодишно професионално развитие в компанията.

Това, което очакваме от Вас, е:

  • Да владеете на средно ниво италиански език (поне Б1);
  • Да владеете английски език на много добро ниво (поне Б2);
  • Да притежавате отлични комуникационни умения;
  • Да сте студенти (поне 3-ти или 4-ти курс) в икономическа/ финансова специалност.

Required skills

Administrative
Communication Skills
Finance
English
Italian

Benefits

Food vouchers
Additional dental care
Additional medical insurance
Annual bonuses
Job posted 27 days ago

or

to apply.