МЛАДШИ ЕКСПЕРТ ПРЕМИУМ БАНКИРАНЕ - гр. София

Logo of Postbank

Postbank

On-site

On-site

Regular employment

0 - 15 years of experience

Full Time

Sofia, Bulgaria

Responsibilities

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Пощенска банка е точното място за ТЕБ!

За работа в Специализиран Премиум център в град София Пощенска Банка търси да назначи отговорен, мотивиран и продажбено-ориентиран:

МЛАДШИ ЕКСПЕРТ ПРЕМИУМ БАНКИРАНЕ

Основни отговорности:
• Обработва внасянето, тегленето и изплащането на парични средства (в лева и във валута), съгласно нарежданията на клиенти и в съответствие с вътрешните правила и приложимите процедури и инструкции;
• Приема, отчита, раздава и съхранява парични средства и документи, като задължително спазва инструкциите, обезпечаващи опазването им;
• Отговорен е да проверява идентичността на клиента, когото обслужва;
• Установява потребностите на настоящите и потенциалните заможни клиенти на Банката, с цел предлагане на оптимални финансови решения, чрез банковите продукти и услуги;
• Извършва продажби на банкови и финансови продукти и услуги, предназначени за заможните клиенти в реална и виртуална среда, в съответствие с нормативната уредба и вътрешните правила и процедури на Банката;
• Установява и управлява дългосрочно взаимоотношенията със заможните клиенти на Банката.

Изисквания за позицията са:
• Придобито висше образование;
• Професионален опит в работата с чуждестранна и/или национална валута;
• Минимум 1 година професионален опит в областта на банковото дело и финансите;
• Отлични комуникативни умения и умения за установяване потребностите на клиентите;
• Мотивация за постигане на високи резултати;
• Много добри познания по английски език - писмено и говоримо;
• Много добра компютърна грамотност (MS Office).

Предлагаме ти:
• Предизвикателна позиция в международна банка с изградена позиция на пазара;
• Атрактивно възнаграждение;
• Конкурентна система за допълнително стимулиране, съобразена със спецификата на позицията и постигнатите резултати;
• Възможност за професионално и личностно развитие;
• Ясно дефинирани кариерни пътеки;
• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;
• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
• Работа в приятелскa и динамична среда;
• Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;
• Карта Multisport на преференциална цена;
• Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

Required skills

Communication Skills
Computer Skills
Microsoft Office
University degree
Bulgarian
English

Benefits

Additional days paid annual leave
Additional salary (13th salary)
Additional medical insurance
Sports card
Annual bonuses
Job posted 22 days ago

or

to apply.