МЛАДШИ ЕКСПЕРТ - БАНКИРАНЕ НА МАЛЪК БИЗНЕС - гр.София

Logo of Postbank

Postbank

On-site

On-site

Regular employment

0 - 15 years of experience

Full Time

Sofia, Bulgaria

Responsibilities

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България.

Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.
За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

За свой Център за Банкиране на малък бизнес Пощенска банка търси да назначи мотивиран, продажбено ориентиран служител за позицията на:

МЛАДШИ ЕКСПЕРТ - БАНКИРАНЕ НА МАЛЪК БИЗНЕС

Основни отговорности, свързани с позицията са:
- Отговаряте за активното търсене и привличане на нови клиенти;
- Идентифицирате и установявате контакт с потенциални клиенти и представяте кредитни продукти и услуги;
- Поддържате отношения с настоящи клиенти и ги информирате за нови продукти;
- Консултирате клиенти относно условията, сроковете и необходимите обезпечения при кредитиране;
- Анализирате финансова информация, подготвяте предложения за кредит и давате становища за одобрение на кредити.

Изисквания за позицията са:
- Висше икономическо образование;
- Предишен опит в директни продажби е предимство;
- Отлични комуникативни умения;
- Мотивация за постигане на резултати;
- Владеенето на английски език е предимство;
- Компютърна грамотност.

Предлагаме ти:

• Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
• Възможност за професионално и личностно развитие
• Ясно дефинирани кариерни пътеки
• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
• Работа в приятелскa и динамична среда
• Участие в разнообразни социално-отговорни дейности
• Карта Multisport на преференциална цена
• Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с предварително одобрените кандидати при пълна конфиденциалност.

Required skills

Communication Skills
Computer Skills
Sales
University degree
Bulgarian
English

Benefits

Additional days paid annual leave
Additional medical insurance
Additional pension insurance
Annual bonuses
Fitness
Sports card
Work clothes
Job posted 10 days ago

or

to apply.