Монтажник - Професионална Аудио Техника

Лого на Antelope Audio

Antelope Audio

Responsibilities

                                                                                                    РАБОТА НА СМЕНИ

Предметът на нашата дейност е проектиране, производство и продажба на висок клас аудио оборудване за музикалната и филмова индустрия с търговската марка Antelope.
Фирмата е сред водещите световни производители на професионална аудиотехника, позната с непрестанните си иновации, безупречно качество и дизайн.

Antelope постига впечатляващ годишен ръст с екип от над 120 души. Компанията е носител на наградата „Иновативно предприятие на годината 2020“. Как го постигнахме? Просто е – ценим хората си.

Сега търсим опитни монтажници за отдел Производство.

Предлагаме:

• Въвеждащо практическо обучение и възможност за развитие
• Висок стандарт и отлични условия на работа
• Изрядно заплащане и коректни трудово-правни взаимоотношения
• Пет дневна работна седмица - понеделник - петък
• Висок клас Здравна застраховка с включен дентален пакет
• Социални предобивки: карта за фитнес; карта за градски транспорт или гориво; ваучери за храна
• Безплатно кафе, чай и плодове
• Перспективна, сигурна и дългосрочна работа в иновативна компания
• Централна локация близо до метростанции и спирки на градски транспорт

Вашите отговорности:

• Изпълнение на механична и електрическа сглобка
• Работа с техническа документация - схеми, чертежи и работни инструкции
• Измерване и тестване с цел посрещането на стандарти и спецификации
• Стриктно спазване на правилата за безопасна работа
• Дефиниране и отстраняване на производствени проблеми
• Участие в екипи за непрекъсното подобрение на производствения процес

Нашите изисквания:

• Опит в асемблирането на електронни продукти
• Образование в областта на електрониката, средно образование
• Опит в запояването на платки и работата с измервателна апаратура
• Компютърна грамотност
• Възможност за работа на смени

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания, ще се радваме да се свържете с нас като ни изпратите автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Required skills

Bulgarian
Обявата е публикувана преди 21 дни