UI/UX Designer (Gambling)

Лого на HRS Bulgaria EOOD

HRS Bulgaria EOOD

Responsibilities

В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент от gambling индустрията, динамична и бързоразвиваща се продуктова компания, търсим да назначим мотивирани специалисти на позицията UI/UX Designer.

Задължения на позицията включват:

  • Разработване на UI/UX  дизайни по платформите на компанията
  • Възможност за работа по уеб маркетинга на компанията
  • Изработване на ясни прототипи, screen mockups и UI дизайн спецификации
  • Дефиниране на визуални елементи
  • Имплементиране на добри практики в UX дизайна, с цел осигуряване на удовлетвореност и достъпност от страна на потребителя
  • Участие в графичния дизайн- изработване на брандинг, корпоративна идентичност и илюстрации, съпътстващи уеб маркетинга на компанията.

Придобивки:

  • Гъвкаво работно време
  • Хоум офис
  • 25 дни платен годишен отпуск
  • 13та заплата
  • 2 пъти годишно преразглеждане на възнаграждението
  • Допълнителен здравен пакет + дентален пакет
  • Мултиспорт
  • Карта за градски транспорт
  • Oрганизиране на тематични вечери
  • Собствен футболен отбор.

Изисквания:

  • 2+ години опит като UI/UX дизайнер, както и опит в gaming/gambling сферата
  • Опит като графичен дизайнер
  • Опит в работата с Adobe XD, Adobe Illustrator и други инструменти
  • Креативност и умения за осигуряване на иновативни дизайни
  • Опитът с HTML, CSS e голям плюс
  • Плюс е личният интереси към спортни игри и събития.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Services Bulgaria has License № 2280/22.05.2017 for providing human resources services.

Required skills

Adobe Illustrator
Creativity
CSS
HTML
UI/UX Design
Web Design
Adobe XD
English

Benefits

Additional salary (13th salary)
Additional dental care
Additional medical insurance
Fruit and snacks in the office
Home office
Office drinks
Relax zone
Sports card
Team buildings
Transport expenses covered