Security Systems Specialist

Лого на ЛИРЕКС.КОМ ООД

ЛИРЕКС.КОМ ООД

Responsibilities

Компаниите LIREX COM (LIREX BG, LIREX BS, LIREX High Tech) са водещи в областта на информационните и комуникационни технологии в България вече повече от 28 години. Ние предлагаме консултантски и аутсорсинг услуги, цялостно проектиране, изграждане и поддържане на ИКТ решения и системи. Предоставяме на нашите клиенти и поддръжка на софтуер, компютърна, мрежова и офис техника.

Нашата мисия е да помагаме на клиентите да постигат своите бизнес цели чрез овладяването и успешното прилагане на иновативни информационни и комуникационни технологии.

Търсим Специалист, системи за сигурност, който да се присъедини към екипа ни в град София.

Основни отговорности:

•        Изграждане, инсталиране и поддръжка на решения и услуги, свързани със системи за сигурност - видеонаблюдение, контрол на достъп, периметрова охрана и др.;

•        Инсталиране и поддръжка на непрекъсваеми захранвания;

•        Инсталиране, базова конфигурация и поддръжка на мрежови и инфраструктурни устройства;

•        Активна работа с екип от търговски и маркетингови специалисти, консултиране по отношение на техническите и продуктовите характеристики, решенията и потребителските ползи в предпродажбения процес и изготвянето на оферти;

•        Консултация на клиенти, както и предоставяне на обратна връзка от клиентите, с цел успешно офериране и изпълнение на проектите, и подобряване на предлаганите услуги и решения.

Изисквания:

•        Висше или средно техническо образование - Електроника / електротехника;

•        Компютърна грамотност – Microsoft Office (Excel, Word и Outlook);

•        Опит и/или познания в инсталирането, конфигурирането и поддържането на системи за контрол на достъп (врати, портали, турникети, бариери, четци, контролери);

•        Опит и/или познания в монтажа на камери, прожектори, софтуер за управление на видеонаблюдение;

•        Опит и/или познания, свързани с ел. инсталации, UPS и/или структурни кабелни системи;

•        Аналитично мислене и умения за решаване на проблеми;

•        Умения за работа в екип;

•        Комуникативност, инициативност и организираност;

•        Ползване на технически английски език;

•        Минимум 1 години опит на подобна позиция;

•        Активен шофьор.

LIREX Ви предлага възможност да станете част от екипа на нашата високотехнологична българска компания, която:

•        участва в мащабни, иновативни проекти в България и на международно ниво;

•        предоставя възможности за професионални периодични обучения, повишаване на квалификацията и сертификация;

•        предлага възнаграждение, съобразено със знанията, уменията и темповете на развитие.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуално CV. Всеки кандидатствал по тази обява ще получи обратна връзка.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност според изискванията на Общия регламент относно защитата на данните (Регламент 2016/679) на ЕС.

Required skills

Analytical Skills
Driving
Microsoft Office
Problem Solving
English

Benefits

Additional medical insurance
Preferential terms when using credit from a bank with which the company operates
Special offers for certain hotels and resorts
Sports card
Team buildings