nPloy лого

Лекар - Хирург

2000 - 4000 BGN

(net)

Лого на New Career

New Career

On-site

On-site

Regular employment

4 - 6 years of experience

Part Time

Sofia, Bulgaria

Описание

Вие сте лекар и търсите ново начинание, или пък допълнителна заетост?

За наш клиент, който е сред най-добрите медицински центрове в страната, с утвърден имидж и наложена марка на пазара на този тип услуги, търсим лекар-хирург. Във връзка с разширяване на дейността си и увеличаване на присъствието си в по-голям брой градове в страната, центърът търси да привлече професионалист с опит и добра репутация за град София.

Изисквания:

- Завършено медицинско образование

- Специалност „Хирургия”

- Предимство е практическия опит

- Предимство е владеенето на английски език и опит в частен МЦ

- Внимателно и позитивно отношение към пациентите

Отговорности:

- Извършва първични и вторични прегледи на пациенти в МЦ

- Извършва хирургически манипулации

- Следи за възстановяването на пациентите и проследява историята на заболяването

Центърът предлага:

- 4 часов работен ден

- Трудов договор

- Отлични условия и среда на работа

- Утвърдено име и присъствие на пазара на медицински услуги

- Атрактивно постоянно и гъвкаво възнаграждение в зависимост от броя извършени манипулации

В случай на интерес от Ваша страна изпратете автобиография и снимка с контактите Ви тук, или на EMAIL адрес - office@newcareer.bg , за обратна връзка. Благодарим!

Необходими умения

Medical Assistance
Medical Knowledge
Hand-eye Coordination
Surgical Expertise
Clinical Judgement
Bulgarian

Придобивки

Additional medical insurance
Central location
Compensation for overtime
Performance-based bonuses
Work clothes
Обявата е публикувана преди 23 дни

или

за да кандидатстваш.